Úvod » Rok 2015 » Sedm smrtelných hříchů

Sedm smrtelných hříchů

Výstava s názvem Sedm smrtelných hříchů, která se vás pokusí pobavit v odpočinkové místnosti, je tvořena společnou prací skupiny X-POZICE, volného sdružení fotografů přispívajících do internetového magazínu o fotografii PALADIX.CZ.

Od loňského ročníku Knihovny snů Vás mohli bavit v odpočinkové místnosti knihovny Idioti. Ti vznikli společným autorským happeningem, a protože všechny zúčastněné pobavil nejen výsledek, ale hlavně jeho realizace, rozhodli se zavedený koncept
neměnit. Nejprve bylo třeba strávit řadu dlouhých společných večerů výběrem dostatečně odlehčujícího a zároveň vážného tématu, které by navazovalo na motto Knihovny snů a poskytlo prostor pro divadelní happening.

Po výběru „kardinálních hříchů“ šlo již TÉMĚŘ všechno jako po drátku. Načrtnout si jednotlivé scény, po domácnostech vyštrachat rekvizity a kostýmy, sejít se v osudnou sobotu ráno v romantickém lesním prostředí Řevnického divadla, navzdory slunci zatemnit
scénu obrovskou plachtou Bigboardu s reklamou na Toyotu a oddat se nadšené improvizaci
pýchy, lakoty, závisti, hněvu, smilstva, nestřídmosti a lenosti.

Dobře si odpočiňte, na své hříchy vzpomínejte s pokorou, ale i s pousmáním. Nehřešte a naše hříchy hodnoťte prosím shovívavě.

Výstava potrvá od 31. 10. 2015 do 30. 6. 2016. 

Výstava je přístupná zdarma. Pro získání jednodenní vstupenky do knihovny (a tedy i na výstavu) je nutné předložit platný doklad totožnosti a ve formuláři uvést jméno, bydliště a datum narození.

X-POZICE

X-POZICE je volné sdružení fotografů přispívajících do internetového magazínu o fotografii WWW.PALADIX.CZ.
Více

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!